Kratom
Beast
Poštovné zdarma při objednávce nad 1000kč
Dárek k objednávce nad 500kč
Dováženo s laskou a úsměvem
> Co je to kratom?
Co je to kratom?

Obecné informace

Kratom je rostlina rostoucí v tropických oblastech, dosahuje až 25m a podobá se kávovníku, jelikož se řadí do čeledi Rubiaceae.

Pro svůj růst potřebuje vlhkou a velmi výživnou půdu, a proto ho najdeme zejména v deštných pralesech Malajsie, Indonésie či Thajska, kde se taktéž v drtivých případech sbírá.

Kratom není schválenou potravinou, proto všechny tyto doporučení a informace jsou seskládany ze zkušeností uživatelů a ostatních zdrojů, plní funkci pouze INFORMATIVNÍ a jakákoliv konzumace je na vlastní riziko a činíte tak za své vlastní vůle.

Druhy

Určitě jste si všimli, že existuje mnoho druhů a to právě kvůli barvě žíly listu. Každý druh je jedinečný pro své zastoupení alkaloidů a ostatních látek.

Článek má pouze informativní charakter. Kratom podle legislativy ČR není schváleným výživovým doplňkem, či potravinou. Jedná se tedy o sběratelský předmět. Informace zde uvedené slouží pouze k všeobecné informovanosti a nejedná se o šíření toxikomanie. Údaje zde uvedené, jsou dostupné volně na internetu a autor neručí za pravdivost či správnost uvedených údajů.